Kurumsal Dialog Trans

Dialog Uluslararası Taşımacılık_

Günümüzün rekabet anlayışında önem kazanan tedarik zinciri ve lojistik süreçlerin etkin yönetim hizmetini üretmek üzere kurulmuştur.
 
Genel bakış açımız, iş süreçlerinin geliştirilmesi için sizlere yaratıcı çözümler sunarken, gönderilerinizin ulaştırılmasındaki her aşamada operasyonel mükemmeliyetin yakalanmasını sağlamaya çalışmaktır.
 
Değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçları için özenle seçilmiş dünya çapındaki partnerleriyle birlikte hizmet veren Dialog Uluslararası taşımacılık için temel varoluş nedeni çalışma partnerlerinin rekabet stratejilerine uygun olarak yüksek kalitede entegre lojistik çözümler sunmaktır.
 
Dialog Uluslararası taşımacılık gönderici firmadan aldığı kargonun alıcıya teslimine kadar olan tüm sorumluluğu üzerine alan bir prensiple çalışır. Bu prensiple yola çıkan firmamız global deniz ve havayolu taşımacılığında siz çalışma ortaklarımıza en uygun ve en avantajlı taşıma koşullarını önermektir.
 
Diaolog Uluslararası taşımacılık ile global hava ve deniz taşımacılığı alanında tüm uluslararası nakliye ihtiyaçlarınız için dünya çapında hizmet vermektedir. Hemen hemen tüm dünya ülkelerinde geniş acenta ağımız sayesinde kapıdan kapıya, havalimanından havalimanına nakliye hizmet taleplerinizde çözüm ortağınızdır. 
 
Günümüzde lojistiğin bir gerekliliği olan bilgiye anında ulaşabilmenin önemini kavrıyoruz. Bu hassasiyetle, bünyemizde tüm lojistik süreçleri takip edebilmenizi sağlamak için siz çalışma partnerlerimizi proaktif olarak bilgilendiriyoruz.
 
Zaman yönetimi, hatasız iş sonuçlandırma, operasyonal yetkinlik ve uzmanlık alanımızda çalışma ortaklarımıza tam hizmet sunan ilkelerimizin firmanıza ve faaliyetlerinize artı değer olarak yansıyacağına inanıyoruz. Karşılıklı memnuniyet bizim en büyük ödülümüz, hedefimiz ise bu memnuniyeti uzun vadeli birlikteliklere dönüştürebilmektir. 
 

Dialog Gümrük Müşavirliği olarak;

» İthalat gümrüklemesi
» İhracat gümrüklemesi
» Serbest bölge İşlemleri
» Destek hizmetler iş ünitelerimizde, dış ticaretle ilgili süreçlerde danışmanlık hizmetlerini sunar, firma beklentileri doğrultusunda projeler hazırlarız.

Hizmet sektörünün bütün dallarında olduğu gibi gümrükleme hizmetinde de zamanın ve hatasız iş sonuçlandırmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.  Günün hız  ve standartlarına ulaşabilmek için gerekli olan araç  ve teknik donanımımız, müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeyde yapılanmıştır.  Sorumluluk taşımanın bilinciyle takip ettiğimiz tüm  iş süreçlerini çalışma partnerlerimize en az maliyetle, hatasız  sonuçlandırmak  firmamızın hizmet anlayışının ifadesidir.

Bünyemizde, uzman gümrük müşavirleri ve deneyimli çalışanlar istihdam edilerek, bilgi ve tecrübe şirket çatımız altında  birleştirilmiştir. Uzmanlık gerektiren bir konu olan Gümrük Müşavirliği hizmetini layığıyla ve eksiksiz  vermek amacıyla sektörel eğitimlere katılımı destekler ve kurum içi eğitimler  düzenleyerek kendimizi daima güncelleriz. Teknolojik yatırımları ve insan kaynakları ile çağın getirdiği yenilikleri iş alanımıza yansıtırız. EDI ( Electronik Data Intercharge - Elektronik Veri Transferi ) sistemi ile  gümrüklere direkt bağlanabilmekte ve elektronik arşiv sistemi ile son 5 yıllık arşiv kayıtlarını dijital ortamda saklayabilmekte ve istenildiğinde sunabilmekteyiz.

Uzun yıllarıdır sektöre hizmet veriyoruz, tecrübelerimizi daha iyisini sunmak için biriktiriyor, bu birikimden çok şey öğreniyoruz
Biz yerinde saymanın geri gitmekle eşdeğer olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden dün ve bugün olduğu gibi yarın da gelişmeye yenilenmeye devam edeceğimizi biliyoruz.

Hizmet sektörü bilirsiniz ki hizmet alınarak takdir edilebilecek bir sektördür. Bu anlamda biz anlattıklarımızı en iyi uygulayarak gösterebiliriz.

Saygıyla..

Dialog Çalışma Ekibi

başakşehir web tasarım

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır